Customer cards

Klienta kartes noteikumi

 

Audums

 

SIA “Pick-up” mazumtirdzniecības tīkla “PLUSS AUDUMS”
Lojalitātes programmas  noteikumi:

  

SIA “PICK-UP” veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” lojalitātes programmas noteikumi

SIA “PICK-UP”  (reģ. nr. 40103047476, turpmāk tekstā “PICK-UP”) veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” Lojalitātes programma paredz piesaistīt lojālus klientus, nodrošināt klientiem atlaides un priekšrocības veikalos “PLUSS AUDUMS” un informēt par tām, kā arī jaunumiem, akcijām un citām aktualitātēm uz norādīto e-pastu un/vai tālruņa numuru.

Dalība lojalitātes programmā

Par lojalitātes programmas dalībnieku (turpmāk – Klientu) varam piedāvāt kļūt jebkurai fiziskai personai, kas izrādījusi vēlēšanos kļūt par programmas dalībnieku, pastāvīgi iegādājas preces mūsu veikalos  un aizpildījusi klienta anketu jebkurā veikalā “PLUSS AUDUMS” vai www.audums.lv.

Kļūstot par Lojalitātes programmas dalībnieku, Klients piekrīt saņemt informāciju par veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” jaunumiem, akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, ielūgumus uz pasākumiem un aicinājumus piedalīties aptaujās. Ja Klients atsakās saņemt jaunumus u.c. informāciju, tad dalība Lojalitātes programmā nav iespējama.

Aizpildot anketu, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar “PICK-UP” veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” Lojalitātes programmas noteikumiem un Privātuma politiku.

Aizpildot anketu, Klients norāda savu vārdu un tālruņa numuru klienta identificēšanai veikalā, kā arī e-pasta adresi un/vai tālruņa numuru, uz kuru tiks sūtīta informācija.

Lai saņemtu lojalitātes programmas atlaides un priekšrocības, Klientam pie kases veikalā “PLUSS AUDUMS” jānosauc savu vārdu un tālruņa numuru. Ja Klients atsakās nosaukt vārdu un tālruņa numuru, lojalitātes programmas atlaides un priekšrocības netiek piemērotas.

 

Lojalitātes programmas atlaides un priekšrocības

Dalība lojalitātes programmā sniedz:

 • 10% atlaidi pirkumiem visos veikalos “PLUSS AUDUMS”;
 • 15% atlaidi lojalitātes programmas dalībnieka dzimšanas dienā, uzrādot veikalā personu apliecinošu dokumentu vai autovadītāja apliecību;
 • īpašos piedāvājumus tikai programmas dalībniekiem;
 • saņemt informāciju par Lojalitātes programmas piedāvājumiem, jaunumiem, akcijām un pasākumiem pa e-pastu un/vai SMS.

Akcijas atlaides nesummējas ar Lojalitātes programmas atlaidi.

Lojalitātes programmas atlaides lielums var tikt mainīts lojalitātes kampaņas ietvaros, to palielinot, var tikt piedāvātas kādas īpašākas priekšrocības, klienti var tikt aicināti uz īpaši lojāliem klientiem organizētiem pasākumiem. Par to klienti tiek informēti uz norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.

 

“PICK-UP” patur tiesības mainīt lojalitātes programmu, kā arī priekšrocību apmērus.

 

Lojalitātes programmas darbības teritorija un termiņš

Lojalitātes programma ir spēkā visā Latvijas teritorijā visos veikalos “PLUSS AUDUMS”. “PICK-UP” patur tiesības pēc nepieciešamības paplašināt darbības teritoriju.

“PICK-UP” veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” lojalitātes programma ir beztermiņa.

“PICK-UP” patur tiesības jebkurā laikā atcelt vai izbeigt lojalitātes programmas darbību, klientu par to iepriekš nebrīdinot.

“PICK-UP” patur tiesības mainīt vai papildināt lojalitātes programmas noteikumus, priekšrocības un balvas.

Precīzākā informācija par lojalitātes programmu vienmēr atrodama visos veikalos “PLUSS AUDUMS”, vaicājot pārdevējam.

 

Lojalitātes programmas datu maiņa

Ja Klients ir  sniedzis neprecīzus datus vai vēlas mainīt sniegtos datus, tad jebkurā brīdī ir iespējams sniegt precizēto informāciju:

 1. jebkurā veikalā “PLUSS AUDUMS”, aizpildot anketu. Pirms anketas aizpildīšanas veikala pārdevējs Klientu identificēs pēc norādītā tālruņa numura, piezvanot vai nosūtot uz to SMS. Gadījumā, ja mainījies ir tālruņa numurs, Klientam jānosauc iepriekš uzrādītais numurs no galvas, lai varētu identificēt;
 2. aizpildot www.audums.lv Lojalitātes programmas sadaļā anketu par datu labošanu;
 3. nosūtot no anketā norādītā e-pasta atjaunojamo informāciju audums@audums.lv.

Datu maiņu nodrošinām piecu darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas.

 

Izstāšanās no Lojalitātes programmas

Klients jebkurā laikā var izstāties no “PICK-UP” veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” lojalitātes programmas. Izstājoties no Lojalitātes programmas. Klienta dati tiks dzēsti un klients vairs nesaņems jaunumus no veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS”.

Ja Klients vēlas, lai sniegtie dati tiktu dzēsti, jāizvēlas vienu no variantiem:

 1. doties uz jebkuru veikalu “PLUSS AUDUMS” un aizpildīt iesniegumu par datu dzēšanu. Pirms iesnieguma aizpildīšanas veikala pārdevējs Klientu identificēs pēc norādītā tālruņa numura, piezvanot vai nosūtot uz to SMS;
 2. aizpildīt www.audums.lv Lojalitātes programmas sadaļā anketu par datu dzēšanu;
 3. atteikties no e-pastu saņemšanas – ja Klients nebūs norādījis tālruņa numuru informācijas saņemšanai, tad tiks automātiski dzēsts no lojalitātes programmas;
 4. sūtīt datu dzēšanas pieprasījumu no anketā norādītā e-pasta uz audums@audums.lv. “PICK-UP” sazināsies ar Klientu, lai pārliecinātos par vēlmi dzēst datus, un apstiprinājuma gadījumā tie tiks dzēsti.

Dati tiks dzēsti 30 kalendāro dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža.

Iesnieguma saņemšanas gadījumā turpmāka Klienta datu apstrāde netiks veikta, izņemot gadījumus, kad likums neļauj dzēst Klienta datus.

 

Citi noteikumi

Veikalu tīkla “PLUSS AUDUMS” Lojalitātes programmas noteikumi var mainīties. Visas izmaiņas tiks publicētas www.audums.lv, kā arī pieejamas visos veikalos “PLUSS AUDUMS”. Ja izmaiņas būs būtiskas, tad programmas dalībniekiem uz norādītajiem e-pastiem tiks nosūtīts īpašs paziņojums.

News
We are offering a wide range of the Suiting Fabric For School Uniforms . Read more

Back to school 2023

We are offering a wide range of the Suiting Fabric For School Uniforms .